ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Не гайте часу, скористайтеся пошуком.
Ректорат
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Ректор Крисоватий Андрій Ігорович 47-50-51 11-140
Приймальна ректора Чемна Ольга Ігорівна 47-50-51 11-140
Спеціаліст 1 категорії Вовк Сергій Станіславович 47-50-51 11-141
Перший проректор Шинкарик Микола Іванович 47-50-54 11-136
Приймальня першого проректора Гаврилюк Інна Юріївна 47-50-56 11-751
Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інноваційна діяльність) Десятнюк Оксана Миронівна 47-50-58 11-333
Приймльня проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інноваційна діяльність) Слюсаревська Наталія Миколаївна 47-50-57 11-400
Проректор з наукової роботи Задорожний Зеновій-Михайло Васильович 47-50-59 11-122
Приймальня проректора з наукової роботи Бойко Діана Романівна 47-50-59 11-311
Проректор з питань соціально-економічного розвитку Булавинець Василь Ярославович 47-50-61 10-160
Приймальна проректора з питань соціально-економічного розвитку Вербанюк Оксана Василівна 47-50-61 10-159
Керуюча справами спеціалізованих вчених рад по захисту дисертації Косінська Ольга Аркадіївна - 10-019
Вчений секретар Мудрак Марія Афанасіївна 47-50-62 11-300
Відділ інформації та зв`язків з громадськістю
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Васильків Олена В`ячеславівна 47-50-63 11-401
Інженер 1-ї категорії Кісь Ганна Володимирівна 47-50-63 11-401
Музей історії ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Михайлиця Віталій Григорович - -
Юридичний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Труфанова Людмила Михайлівна 47-50-64 11-761
Заступник начальника Фрончко Володимир Вікторович 47-50-64 11-194
Провідний юрисконсульт Онишкевич Ольга Олексіївна 47-50-64 11-194
Провідний консультант Снігурська Ірина Георгіївна 47-50-64 11-194
Профспілковий комітет
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Голова профкому працівників Бруханський Руслан Феоктистович 47-50-79 11-450
Заступник голови профкому працівників Ніпіаліді Людмила Іванівна 47-50-79 11-451
Голова профкому студентів Шевчук Антон Михайлович 47-50-79 11-135
Бухгалтер профкому студентів Мусял Мирослава Миронівна 47-50-79 11-135
Приймальна комісія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Відповідальни секретар Шашкевич Олександр Любомирович 47-50-60 11-767
Технічний секретар Мельниченко Василь Васильович 47-50-60 11-768
Відділ кадрів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Гродська Ольга Сергіївна 47-50-65 11-134
Заступник начальника Білан Надія Зіновіївна 47-58-60 11-503
Провідний інженер з кадрової роботи Бордун Марія Євгенівна 47-58-60 11-501
Провідний інженер з кадрової роботи Івасько Людмила Іванівна 47-58-60 11-502
Провідний інженер з кадрової роботи Чорній Ірина Любомирівна 47-58-60 11-506
Провідний інженер з кадрової роботи Циквас Ольга Володимирівна 47-58-60 11-504
Провідний інженер з кадрової роботи Тимчук Людмила Афанасіївна 47-58-60 11-137
Т.в.о. провідного інженера з кадрової роботи Ворощенко Лариса Петрівна 47-58-60 11-137
Загальний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Таранова Галина Володимирівна 47-50-78 11-132
Заступник завідувача Палій Руслана Олегівна 47-50-78 11-152
Інженер 1-ї категорії по контролю за використанням доручень Косюк Мирослава В`ячеславівна 43-60-41 факс 11-152
Архів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Міхалович Наталя Генадіївна 47-50-50 14-105
Архіваріус Смаж Оксана Василівна 47-50-50 14-105
Бухгалтерія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний бухгалтер Гугул Ганна Іванівна 47-50-67 11-131
Заступник головного бухгалтера Голоднюк Ольга Федорівна 47-58-55 11-268
Загальний відділ бухгалтерії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Заступника головного бухгалтера Попко Оксана Михайлівна 47-58-52 11-303
Провідний економіст Білан Наталія Анатоліївна 47-58-54 11-170
Провідний економіст Гуска Ганна Миколаївна 47-58-52 11-150
Матеріальний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний економіст Микитюк Лариса Вікторівна 47-58-53 11-306
Провідний економіст Сеньковська Галина Орестівна 47-58-56 11-151
Відділ відряджень
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний економіст Юрченко Ольга Андріївна 47-58-56 11-128
Провідний економіст Чернюх Надія Петрівна 47-58-56 11-308
Відділ заробітної плати
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний економіст Турчин Оксана Романівна 47-58-57 11-309
Провідний економіст Бигар Леся Ярославівна 47-58-57 11-130
Провідний економіст Вишньовська Оксана Ігорівна 47-58-57 11-130
Відділ платного навчання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Заступник головного бухгалтера Смарж Ольга Теодорівна 47-58-58 11-351
Провідний економіст Юрчак Ольга Тадеївна 47-58-58 11-355
Каса
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Бухгалтер 1 кат. - касир Данько Орися Володимирівна 43-61-25 11-129
Планово-фінансовий відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Кушнір Олексій Ростиславович 47-50-68 11-172
Економіст Гречаник Діана Сергіївна 47-50-68 11-759
Військово-мобілізаційний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Андрушків Ігор Степанович 53-39-70 11-146
Інженер 1 категорії з мобілізаційної роботи Коваль Мирослав Володимирович 53-39-70 11-146
Старший інспектор Топольницька Галина Іванівна 47-50-70 11-146
Аспірантура і докторантура
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Перехрест Лідія Констянтинівна 47-58-62 11-120
Провідний спеціаліст Дерех Ірина Богданівна 47-58-62 11-120
Провідний спеціаліст Міщій Неля Георгіївна 47-58-62 11-120
Навчально-методичний відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Надвиничний Сергій Анатолійович 47-50-69 11-133
Заступник Мельниченко Василь Васильович 47-58-61 11-307
Заступник Шандрук Сергій Костянтинович 47-58-61 11-403
Сектор планування та організації аудиторної роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Методист. Керівник групи Возьна Галина Михайлівна 47-58-74 11-164
Спеціаліст 1 категорії Буковська Любов Володимирівна 47-58-74 11-143
Спеціаліст 1 категорії Олещук Ірина Романівна 47-58-74 11-143
Спеціаліст 1 категорії Шевчук Людмила Мирославівна 47-58-74 11-143
Спеціаліст 1 категорії Пойдич Людмила Мирославівна 47-58-74 11-143
Навчально-організаційний сектор
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Методист Бабій Степан Степанович 47-58-61 11-307
Методист Франчук Любов Василівна 47-58-61 11-148
Керівник виробничої практики Поляруш Тетяна Олегівна 47-58-61 11-148
Методист Мельник Василина Ярославівна 47-58-61 11-149
Спеціаліст 1 категорії Сулятицька Наталія Богданівна 47-58-61 11-148
Спеціаліст 1 категорії Гаврилюк Інна Юріївна 47-58-61 11-148
Методист Яковів Оксана Богданівна 47-58-61 11-209
Спеціаліст 1 категорії Счастна Галина Валентинівна 47-58-61 11-209
Методист Тиш Наталія Володимирівна 47-58-61 11-768
Лабораторія автоматизованого супроводу освітнього процесу та роботи з ЄДБО
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Климчук Олег Іванович 47-58-60 11-777
Інженер 1-ї категорії Барасій Галина Володимирівна 47-58-60 11-209
Провідний інженер-програміст Басара Наталія Дмитрівна 47-58-61 11-348
Навчально-методичний сектор
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Методист Гирила Олена Миколаївна 47-50-70 11-126
Спеціаліст Поліщук Євгенія Костянтинівна 47-50-70 11-126
Методист Іванова Світлана Сергіївна 47-50-70 11-404
Спеціаліст Чорнобай Іван Іванович 47-50-70 11-404
Центр працевлаштування та зв`язків з випускниками
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Кривий Зеновій Іванович 47-58-64 11-180
Провідний спеціаліст Товпига Олена Тарасівна 47-58-70 11-180
Відділ міжнародних зв'язків
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Коруц Уляна Зіновіївна 47-50-56 11-125
Економіст 1-ї категорії Козар Зіновія Богданівна 47-50-71 11-111
Т. в. о. економіста 1-ї категорії Королик Зіновія Євгенівна 47-50-71 11-111
Перекладач 1 категорії Ковальчук Неля Федорівна 47-50-71 10-075
Перекладач 2 категорії Жаровська Ольга Володимирівна 47-50-71 10-075
Провідний спеціаліст Кметь Юлія Ігорівна 47-50-71 11-111
Відділ по роботі з іноземними студентами
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник відділу Шевчук Олег Антонович 47-58-77 10-055
Провідний спеціаліст Веретельник Лариса Віталіївна 47-58-73 10-055
Провідний спеціаліст, завідувач підготовчого відділення Янкова Тетяна Миколаївна 47-58-77 10-002
Спеціаліст І категорії Герун Людмила Володимирівна 47-58-77 10-002
Навчально-науковий центр інформаційних технологій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Романець Ігор Євгенович 47-58-65 11-116
Заступник директора Дмитрів Андрій Євгенович 47-58-65 11-344
Завідувач лабораторії розробки та підтримки програмного забезпечення Мельник Андрій Миколайович 47-58-65 11-273
Завідувач лабораторії корпоративної мережі Квасниця Олег Васильович 47-58-65 11-114
Провідний інженер Романець Тетяна Василівна 47-58-65 11-114
Інженер із реалізації інтернет-проектів Федорук Ігор Дмитрович 47-58-65 11-114
Завідувач лабораторії підтримки навчального процесу Чупанов Анрій Олексійович 47-58-65 11-343
Завідувач лабораторії по ремонту та обслуговуванню комп`ютерної техніки Івасьєв Володимир Степанович 47-58-65 11-342
Завідувач загальноуніверситетською лабораторією Олексіїв Михайло Богданович 47-50-50 11-345
Фотолабораторія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Бенч Михайло Іванович 47-50-50 10-410
Навчально-дослідне виробниче господарство "Наука"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Войнарський Йосиф Броніславович 43-60-12 -
Заступник директора Берекета Ігор Мирославович - -
Інженер 1-ї категорії Гребенік Ольга Михайлівна 43-60-06 -
Заступник директора - головний бухгалтер Митник Людмила Ярославівна 43-60-07 -
Відділ гуманітарної освіти та виховання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник відділу Сорочинська Світлана Миколаївна 47-58-59 11-762
Заступник начальника відділу Бінцаровська Алла Іванівна 47-58-59 11-762
Сектор художнього-технічного забезпечення
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Родько Сергій Вікторович 47-58-59 11-762
Сектор організаційно-масової роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Джуровська Леся Володимирівна 47-58-59 11-118
Сектор культурно-масової роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Салабчук Борис Богданович 47-58-59 11-118
Бібліотека імені Л. Каніщенка
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Возьний Казимир Зіновійович 47-58-71 54-999
Заступник директора Панчук Алла Василівна 47-58-67 54-996
Видавничо-поліграфічний центр "Економічна думка ТНЕУ"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Французов Володимир Сергійович 47-58-72 14-116
Відділ додрукарської підготовки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Хомацький Юрій Ярославович 47-58-72 14-117
Відділ друку та післядрукарської обробки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Коропецька Марія Орестівна 47-58-72 14-424
Науково-дослідна частина
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Письменний Валерій Іванович 47-50-59 10-180
Відділ організації науково-дослідних робіт та маркетингу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Інженер 1-ї категорії Бойко Діана Романівна - 10-356
Економіст 1-ї категорії Банадига Ірина Федорівна - 10-181
Відділ організації навчально-дослідної роботи студентів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Економіст 1-ї категорії Русин Тетяна Тарасівна 47-50-59 10-181
Провідний фахівець Семеген Оксана Олегівна 47-50-59 10-181
Науково-дослідний інститут інтелектуальних комп`ютерних систем
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Кочан Володимир Володимирович 47-50-50 12-234
Науковий керівник Саченко Анатолій Олексійович 47-50-50 12-322
Міжнародний науковий журнал "Комп`ютинг"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний редактор Саченко Анатолій Олексійович 47-50-50 12-322
Інженер Лендюк Тарас Васильович - 12-234
Економіст по роботі з авторами Крива Галина Мирославівна - 12-325
Навчально-дослідний інститут методології та освітології
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В. о. директора Фурман Оксана Эвстахієвна - 10-179
Старший лаборант Колісник Надія Олегівна - 10-179
Фаховий науковий журнал "Психологія і суспільство"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний редактор Фурман Анатолій Васильович - 10-179
Заступник головного редактора Москаль Юрій Володимирович - 10-179
Лабораторія психологічної служби
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Надвинична Тетяна Лонгінівна - 10-179
Спеціаліст 1 категорії Крупик Зоряна Ігорівна - 10-179
Тернопільська бізнес школа
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Гузар Олена Володимирівна - -
Інститут регіонального розвитку
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Охота Віталій Іванович - -
УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ навчально-дослідницький центр
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Керівник Биковий Павло Євгенович - -
Рада молодих вчених
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Голова Онищук Вікторія Олегіна - -
Служба охорони
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Довгий Михайло Іванович - 10-177
Корпус №1 - 47-58-78 11-105
Корпус №2 - 47-50-50 12-329
Корпус №3 - 47-50-50 13-277
Корпус №4 - 47-50-50 14-267
Корпус №5 - 25-06-36 -
Корпус №6 - 23-60-41 16-132
Корпус №9 - 10-766, 10-223 -
Корпус №10 - 52-19-50 19-206
Корпус №11 - 47-50-50 10-223
Корпус №12 - 47-50-50 10-323
Корпус №14 - 47-58-70 54-991
Шлагбаум - - 10-323
Відділ постачання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Кульчицький Василь Ярославович 47-50-61 10-153
Старший товарознавець Дрозд Надія Ігорівна 47-50-61 -
Завідувач центрального складу Чубко Оксана Ярославівна 47-50-61 10-763
Штаб цивільної оборони
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Головний спеціаліст з питань ситуацій і цо Русенко Ярослав Григорович 47-50-50 10-377
Інженер з охорони праці Мартинюк Світлана Ярославівна - 10-151
Інженер з пожежної безпеки Фіалка Василь Йосиповч - 10-151
Автотранспортна дільниця
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Провідний інженер з автотранспорту П`єх Василь Іванович 47-50-61 10-764
Господарський відділ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Мусікевич Володимир Ярославович 47-50-61 10-103
Заступник Безкоровайний Зеновій Григорович 47-50-61 10-103
Відділ ремонтно-будівельних робіт
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Юрій Сергій Володимирович 47-50-61 10-140
Головний механік Прокіпчук Петро Васильович 47-50-61 10-152
Відділ експлуатації і ремонту систем електропостачання
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Луцишин Михайло Миколайович 47-50-61 10-106
Провідний інженер-електрик Луцик Ігор Михайлович 47-50-50 11-402
Навчальні корпуси
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Корпус №1 комендант Сагайдак Євгенія Павлівна 47-50-50 11-115
Корпус №2 комендант Горманська Ольга Михайлівна 47-50-50 12-335
Корпус №3 комендант Шмата Любов Петрівна 47-50-50 13-184
Корпус №5 комендант Соловенюк Галина Андріївна 25-06-36 15-210
Корпус №6 комендант Бзовський Олег Євгенович - 16-137
Корпус №10 комендант Тирик Стефанія Романівна - 19-230
Корпус №11 комендант Горбач Надія Володимирівна 47-50-50 10-007
Корпус №12 комендант Пугач Ольга Петрівна - 54-124
ФОК Марків Галина Володимирівна 47-50-50 10-701
Студентське містечко
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Плішко Іван Володимирович 47-50-61 10-108
Завідувач гуртожитку 1 Гнопко Галина Петрівна 47-50-50 10-150
Завідувач гуртожитку 2 Скульська Надія Богданівна 47-50-50 10-237
Завідувач гуртожитку 3 Кривокульський Галина Ярославівна 47-50-50 10-361
Завідувач гуртожитку 4 Худобей Наталія Ярославівна 47-50-50 10-455
Завідувач гуртожитку 5 Сухоставська Зоряна Григорівна 47-50-50 10-513
Завідувач гуртожитку 11 Плішка Ольга Ярославівна - 10-089
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Брич Василь Ярославович 47-58-50 10-041
Приймальня Климчук Юлія Борисівна 47-58-50 10-042
Заступник Директора (заочно-дистанційна форма навчання) Питель Святослав Васильович - 10-047
Заступник директора ( післядипломна освіта та підвищення кваліфікації) Квасовський Олександр Романович - 10-047
Спеціаліст (заочна форма) Пісна Надія Павлівна - 10-040
Спеціаліст (заочна форма) Кобильник Романна Миколаївна - 10-040
Спеціаліст (заочна форма) Борисова Марина Семенівна - 10-048
Спеціаліст (заочна форма) Кливець Світлана Анатоліївна 47-58-51 10-48
Спеціаліст (заочна форма) Сеник Алла Михайлівна 47-58-51 10-048
Спеціаліст (заочна форма) Шумліч Ольга Володимирівна 47-58-51 10-043
Спеціаліст 1 категорії (по роботі з віддаленими структурними підрозділами) Тимон Світлана Михайлівна 47-58-51 10-049
Спеціаліст (експериментальні освітні програми) Фостаковська Галина Василівна 47-58-51 10-046
Спеціаліст 1 категорії (довузівська підготовка) Вовк Світлана Володимирівна 53-95-92 10-088
Спеціаліст 1 категорії (довузівська підготовка) Цаволик Галина Петрівна 53-95-92 10-088
Спеціаліст 1 категорії (післядипломномна освіта та підвищення кваліфікації) Нікулішена Галина Михайлівна 53-99-96 10-010
Лабораторія моніторингу якості освітньої діяльності
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач лабораторії Ященко Елеонора Михайлівна - 10*045
Спеціаліст 1 категорії Слабик Людмила Федорівна - 10-045
Навчально-науковий консультаційний центр з вивчення іноземних мов
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Лужецька Ольга Богданівна - 13-148
Заступник директора Кошіль Наталія Євгенівна - 13-148
Спеціаліст 1 категорії Бек Галина Миронівна - 13-148
Кафедра іноземних мов
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В. о. завідувача Крайняк Людмила Костянтинівна - 13-303
Старший лаборант Борсук Людмила Франківна - 13-304
Старший лаборант Полигач Ірина Осипівна - 13-304
Кафедра економіко-математичних методів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Мартиюк Олеся Миронівна - 12-319
Старший лаборант Гаврилюк Наталія Василівна - 12-319
Інженер-програміст 1-ї категорії Мачула Леся Омелянівна - 12-319
Кафедра філософії та політології
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Чолач Тетяна Вікторівна 47-50-77 10-054
Старший лаборант Римар Світлана Миколаївна 47-50-77 10-054
Старший лаборант Возна Тетяна Анатолівна 47-50-77 10-054
Науковий журнал "Вісник ТНЕУ"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Спеціаліст Цаволик Галина Петрівна 53-95-92 10-088
Центр підготовки магістрів державної служби
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Іващук Олег Тимофійович 47-50-82 10-009
Заступник директора Толуб’як Віталій Семенович 47-50-82 10-044
Методист Гульовата Леся Казимирівна 53-96-31 10-051
Економіст Квасовська Дарія Іванівна 53-96-31 10-044
Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Мартинюк Василь Федорович 53-80-99 10-000
Заступник директора Смерека Світлана Богданівна 53-80-99 10-003
Старший лаборант Шаршонь Галина Степанівна - 10-015
Інженер Шевчук Ірина Антонівна - 10-015
Міжнародний центр культури та розвитку
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Шандрук Оксана Григорівна - -
Спеціаліст 1 категорії Глух Наталія Володимирівна - -
Хмельницький навчально-науковий центр ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Пунда Анастасія Вячеславівна 0382 76-49-06 21-401#
Заступник директора Лісовська Лариса Миколаївна 0382 76-49-20 21-402#
Кам`янець-подільський навчально-науковий центр ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Мозолюк Тетяна Миколаївна 038 49 2-11-32 21-501#
Дрогобицький навчально-науково-виробничий центр ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Філія кафедри обліку у виробничій сфері
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач філії кафедри Романів Ростислав Володимирович - -
Старший лаборант Мороз Галина Йосипівна 0679831030 -
Філія кафедри ІОСУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач філії кафедри Карачка Андрій Федорович 0677652227 -
Старший лаборант Федисів Лілія Володимирівна 35-206, 35-913 -
Рівненський навчально-науково-виробничий центр ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Іващук Ірина Олегівна 47-50-75 11-101
Заступник директора Зварич Роман Євгенович 47-50-75 11-103
Спеціаліст Лошнів Ольга Василівна 47-50-75 11-753
Українсько-нідерландська факультет-програма
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Заступник директора інституту В.о. керівника - 43-52-41 19-203
Україно-німецька факультет-програма
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Заступник директора інституту керівник Царик Ольга Михайлівна 47-50-75 11-112
Україно-польська програма
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Координатор Щирба Ірина Маркіянівна 47-50-75 11-112
Україно-грецька програма "Магістр з бізнес-адміністрування"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Координатор Савєльєв Євген Васильович 47-50-75 11-112
Українсько-американська програма з комп`ютерних програм
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Координатор Глух Наталія Володимирівна 47-50-75 11-112
Англомовна програма з міжнародної економіки та туризму
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Координатор Комар Наталія Володимирівна 47-50-75 11-112
Відділ обслуговування студентів
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Керівник відділу Шедлівська Любов Богданівна 47-50-75 11-102
Спеціаліст 1 категорії Югова Ірина Леонідівна 47-50-75 11-102
Спеціаліст 1 категорії Вівчар Галина Федорівна 47-50-75 11-102
Спеціаліст 1 категорії Матуш Ольга Вікторівна 47-50-75 11-173
Міжнародний тренінг-центр
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Спеціаліст 1 категорії Сало Ірина Ігорівна 47-50-75 11-112
Кафедра міжнародної економіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Савєльєв Євген Васильович 47-58-75 11-104
Старший лаборант Живко Максим Андрійович 47-58-75 11-174
Старший лаборант Дрозд Наталія Павлівна 47-58-75 11-174
Журнал європейської економіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Менеджер Попадин Людмила Миколаївна 47-58-75 11-174
Кафедра міжнародного туризму і готельного бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гуменюк Юрій Петрович 47-50-75 11-198
Старший лаборант Волошин Тетяна Андріївна 47-50-75 11-113
Старший лаборант Пида Наталія Іванівна 47-58-75 11-113
Спеціалізована навчальна лабораторія ресторанної справи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Кафедра міжнародних економічних відносин
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Сохацька Олена Миколаївна 52-40-46 19-202
Старший лаборант Мазур Наталія Степанівна 52-40-46 19-211, 19-210
Секція бізнес-інновацій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Керівник Войтенко Олексій Миколійович 52-40-46 19-211, 19-210
Факультет аграрної економіки і менеджменту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Язлюк Борис Олеович 47-50-66 12-294
Заступник декана Бутов Андрій Миколайович 47-50-66 12-292
Спеціаліст Безлисюк Юліана Анатоліївна 47-50-66 12-292
Спеціаліст Богатюк Лариса Миколаївна 47-50-66 17-104
Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Бруханський Руслан Феоктистович - 12-221
Інженер 1-ї категорії Лисенко Анастасія Олександрівна - 12-221
Кафедра менеджменту біоресурсів і природокористування
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гевко Роман Богданович - 12-425
Старший лаборант Януш Людмила Теодозіївна - 12-425
Кафедра фізичної культури і спорту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гах Роман Васильович 47-50-73 10-741
Старший лаборант Чорненький Андрій Іванович - 10-701
Центр студентського спорту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Циквас Роман Станіславович 47-50-73 10-741
Факультет банківського бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Адамик Богдан Петрович - 13-206
Заступник декана Ткачук Василь Онуфрійович - 13-203
Заступник декана Сас Богдана Богданівна - 13-205
Інженер Біда Валентина Всеволідна - 13-205
Диспетчер Гайдукевич Тетяна Борисівна - 13-205
Кафедра банківської справи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Дзюблюк Олександр Валерійович - 13-333
Старший лаборант Безкоровайна Ольга Михайлівна - 13-332
Кафедра банківського менеджменту та обліку
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Луців Богдан Любомирович - 13-207
Старший лаборант Юркевич Ганна Володимирівна - 13-207
Провідний інженер Якобчук Людмила Петрівна - 13-207
Кафедра економічної теорії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Козюк Віктор Валерійович - 13-303
Старший лаборант Жук Віра Романівна - 13-304
Факультет економіки і управління
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Островерхов Віктор Михайлович 47-50-74 13-274
Заступник декана Коцур Андрій Семенович 47-50-74 13-228
Заступник декана з наукової роботи Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна 47-50-74 13-314
Заступник декана Собко Ольга Миколаївна 47-50-74 13-314
Старший диспетчер Бородач Ірина Степанівна 47-50-74 13-275
Спеціаліст Грабовецька Лілія Василівна 47-50-74 13-275
Спеціаліст Стасів Оксана Євгенівна 47-50-74 13-275
Спеціаліст Верцімага Галина Миколаївна 47-50-74 13-275
Т. в. о. спеціаліста Горожанська Юлія Василівна 47-50-74 13-275
Кафедра економіки підприємств і корпорацій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гринчуцький Валерій Іванович 47-50-74 13-225
Старший лаборант Блажко Софія Ярославівна 47-50-74 13-296
Кафедра управління персоналом і регіональної економіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Качан Євген Петрович 47-50-74 13-200
Старший лаборант Кузишин Віра Петрівна 47-50-74 13-149
Старший лаборант Лиско Оксана Миколаївна 47-50-74 13-149
Редакційна колегія наукового журналу "Регіональні аспекти розвитку продуктивних сил України"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Відповідальний секретар Файфура Василь Васильович 47-50-74 13-283
Кафедра менеджменту та публічного управління
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Шкільняк Михайло Михайлович 47-50-74 13-315
Старший лаборант Аношина Наталія Едуардівна 47-50-74 13-314
Старший лаборант Лабатюк Надія Іванівна 47-50-74 13-314
Кафедра підприємництва, торгівлі та маркетингу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Кафедра підприємництва, торгівлі та маркетингу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Борисова Тетяна Михайлівна - -
Факультет комп`терних інформаційних технологій
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Дивак Микола Петроіич 52-47-37 16-121
Заступник декана Гончар Людмила Іванівна 52-50-32 16-122
Заступник декана Коваль Василь Сергійович 52-50-32 16-122
Заступник декана Якименко Ігор Зіновійович 52-50-32 16-122
Заступник декана Манжула Володимир Іванович 52-50-32 16-122
Спеціаліст 1 категорії Коваль Світлана Юліанівна 52-46-43 16-133
Т. в. о. спеціаліста Ясінчук Світлана Миколаївна 52-46-43 16-133
Старший диспетчер Гуска Віталій Михайлович 52-46-43 16-133
Завідувач навчальних комп`ютерних лабораторій Папа Олександр Андрійович 52-46-43 16-133
Завідувач навчальних лабораторій Шпак Володимир Богданович 52-46-43 16-133
Кафедра інформаційно-обчислювальних систем і управління
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Саченко Анатолій Олексійович - 12-322
Старший лаборант Марко Світлана Михайлівна - 12-321
Старший лаборант Марко Світлана Михайлівна - 12-321
Старший лаборант Дацко Микола Михайлович - 12-321
Провідний інженер Осолінський Олександр Романович - 12-321
Кафедра економічної кібернетики та інформатики
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Буяк Леся Михайлівна - 12-272
Старший лаборант Верля Оксана Олексіївна - 12-332
Інженер 1-ї категорії Мельник Наталія Геннадіївна - 12-270
Кафедра спеціалізованих комп`ютерних систем
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Николайчук Ярослав Миколайович - 16-131
Т. в. о. інженера Возняк Тетяна Миколаївна - 16-131
Кафедра комп`ютерної інженерії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Березький Олег Миколайович - 16-127
Старший лаборант Сапожник Наталія Григорівна - 16-127
Кафедра комп`терних наук
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Пукас Андрій Васильович - 16-129
Старший лаборант Сімак Ольга Геннадіївна - 16-129
Інженер Демчук Людмила Орестівна - 16-129
Кафедра кібербезпеки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Яцків Василь Васильович - 56-501#
Факультет обліку і аудиту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Панасюк Валентина Миколаївна 47-50-76 12-291
Заступник декана Бурденюк Тарас Григорович 47-50-76 12-229
Заступник декана Мельник Наталія Геннадіївна 47-50-76 12-229
Спеціаліст Шевцова Ілона Сергіївна 47-50-76 12-220
Спеціаліст Дідушин Іванна Юріївна 47-50-76 12-229
Кафедра обліку у виробничій сфері
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В. о. завідувача Починок Наталія Володимирівна 47-50-76 12-415
Інженер 1-ї категорії Друк Лілія Василівна 47-50-76 12-301
Кафедра обліку в державному секторі економіки та сфері послуг
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Лучко Михайло Романович 47-50-76 12-304
Інженер Хом`якова Катерина Борисівна 47-50-76 12-306
Кафедра аудиту, ревізії та аналізу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Адамик Оксана Василівна 47-50-76 12-757
Старший лаборант Соловій Оксана Петрівна 47-50-76 12-302
Старший лаборант Серединська Віра Миколаївна 47-50-76 12-302
Факультет фінансі
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Кізима Андрій Ярославович 47-50-77 11-195
Заступник декана Маршалок Тарас Ярославович 47-50-77 11-147
Заступник декана Фаріон Ярослав Миронович 47-50-77 11-147
Старший диспетчер Кіянчук Іна Миколаївна 47-50-77 11-147
Старший лаборант Коваленко Тетяна Василівна 47-50-77 11-147
Спеціаліст Онищук Вікторія Олегівна 47-50-77 11-754
Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кириленко Ольга Павлівна 47-50-77 11-328
Старший лаборант Яворська Наталія Володимирівна 47-50-77 11-280
Інженер Кушнір Марія Володимирівна 47-50-77 11-280
Науковий журнал "Світ фінансів"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Економіст 1-ї категорії Максимчак Богдана Володимирівна - 11-328
Спеціаліст 1 категорії Гаврішко Наталія ВОлодимирівна - 11-328
Провідний інженер Коваль Віктор Володимирович - 11-328
Кафедра податків та фіскальної політики
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
В. о. завідувача Луцик Анатолій Ігорович 47-50-57 11-207
Інженер Ведашенко Наталія Мефодіївна 47-50-77 11-202
Старший лаборант Неділенько Надія Миронівна 47-50-77 11-202
Кафедра фінансів суб`єктів господарювання та страхування
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кнейслер Ольга Володимирівна 47-50-77 11-145
Старший лаборант Палямар Тетяна Анатоліївна 11-139 47-50-77
Юридичний факультет
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Декан Банах Сергій Володимирович 25-15-85, 25-27-04 15-201
Заступник декана Слома Валентина Миколаївна 25-15-85 15-211
Заступник декана Коваль Оксана Євгенівна 25-15-85 15-211
Спеціаліст Калушка Віра Миколаївна 23-58-78 15-219
Спеціаліст Рудковська Олена Валеріївна 23-58-78 15-219
Кафедра теорії та історії держави і права
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кравчук Микола Володимирович 25-36-14 15-207
Старший лаборант Галишин Ірина Михайлівна 25-36-14 15-232
Кафедра цивільного права і процесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Калаур Іван Романович 23-29-45 15-224
Старший лаборант Паращук Лілія Георгіївна 23-29-45 15-205
Кафедра кримінального права і процесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Рогатинська Ніна Зіновіївна 23-53-25 15-231
Старший лаборант Тимочко Світлана Олександрівна 23-53-25 15-227
Навчальна криміналістична лабораторія кафедри кримінального права і процесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кусмарцев Володимир Ігорович - -
Кафедра консультативного, адміністративного та фінансового права
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гречанюк Сергій Костянтинович 25-16-33 15-208
Інженер 1-ї категорії Берчак Софія Петрівна 25-16-33 15-208
Кафедра економічної безпеки та фінансових розслідувань
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Москалюк Надія Богданівна 25-47-50 15-203
Старший лаборант Дідушок Уляна Василівна 25-47-50 15-242
Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Кравчук Наталя Ярославівна - -
Кафедра психології та соціальної роботи
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Фурман Анатолій Васильович 25-29-45 15-235
Старший лаборант Щербай Мар`яна-Марія Василівна 25-29-45 15-235
Старший лаборант Москаль Галина Ярополківна 25-29-45 15-235
Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Завідувач Гомотюк Оксана Євгенівна 25-29-45 15-230
Старший лаборант Мисків Ірина Юріївна 25-29-45 15-205
Юридична клініка
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Юркевич Ірина Ігорівна 23-55-04 15-241
Спеціаліст Жукевич-Цибульська Галина Петрівна 23-55-04 15-241
Т. в. о. лаборанта Стець Оксана Володимирівна 23-55-04 15-241
Школа польського та європейського права
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Керівник Саванець Людмила Михайлівна - -
Центр підготовки офіцерів запасу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Начальник Гукалюк Володимир Іванович 23-55-04 15-241
Заступник начальника Кіслов Олександр Володимирович 23-55-04 15-213
Спеціаліст 1 категорії Мартиняк Інна Тарасівна 23-55-04 15-238
Центр психофізіологічних досліджень "Поліграф"
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Вінницький навчально-науковий інститут економіки
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Погріщук Борис Васильович 55-49-55 27-101
Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Добіжа Наталія Володимирівна 55-32-23 27-102
Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Ляхович Галинна Іванівна 77-30-94 21-301
Луцька філія ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Лещук Віктор Пилипович 25-64-01, 25-84-56 -
Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва та бізнесу
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Кульчицька Надія Євстахівна 2-08-49 21-001
Чортківський коледж економіки та підприємництва
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Жовковська Тетяна Тарасівна - -
Новомлинський навчально-науковий інститут економіки та менеджменту
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Чорний Роман Степанович 3-24-09 21-201
Свалявська філія ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор - 2-10-37 21-902
Самбірська філія ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Шевчук Руслан Петрович 3-30-97 21-201
Єреванський навчально-науковий інститут ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон
Директор Гудратян Саак Меружанович (+37410) 61-22-02, 61-29-69 -
Теофіпільський навчально-науково-виробничий центр ТНЕУ
Посада Ім'я Зовнішній телефон Внутрішній телефон